Czego szukasz?

O blogu

Autor:

O blogu i o mnie

Berlin znam jak własną kieszeń. Od wielu lat odkrywam kulinarną ofertę tego niezwykłego miasta. Do tej pory robiłem to dla siebie, bo jedzenie sprawia mi przyjemność. Od czasu, kiedy założyłem „Głód w wielkim mieście”, dzielę się z Wami swoimi doświadczeniami.

Piszę tylko o tych miejscach, które mnie w jakiś sposób zauroczyły. Podstawą zaistnienia na moim blogu jest oczywiście dobre jedzenie, ale opisywane miejsce musi mieć jeszcze to „coś”, dzięki czemu restauracja, czy cocktail bar wyróżniają się spośród innych.

Zasady współpracy

W punktach o zasadach panujących na tym blogu:

 1. Wiarygodność jest najwyższym dobrem tego bloga.
 2. Opisuję moje doświadczenia i przemyślenia na temat tego, co rzeczywiście przyżyłem/zobaczyłem/spróbowałem.
 3. Wpisy są moim subiektywnym spojrzeniem na daną kwestię. Własne zdanie to podstawa, na której budowany jest ten blog.
 4. Reklamy, advertoriale, sponsoring, konkursy, testy produktów oraz wpisy bazujące na informacjach prasowych muszą być oznaczone w odpowiedni sposób, tak abyś ty, czytelniku, miał pełną wiedzę na ten temat.
 5. Respektuje prawa autorskie innych.
 6. Restauracje i cocktail bary nie płacą i nigdy nie będą mi płacić za wpisy. Staram się odwiedzać je anonimowo.
 7. Krytykuję tylko to, co objektywnie zasługuje na negatywną ocenę. Nie linczuję jednak miejsc tylko dlatego, że mam odmienne wyobrażenie o sposobie przygotowania danej potrawy, niż właściciel lokalu. Są gusta i guściki i jest to wystarczający powód, by nie sadzić się na gastro-guru.
 8. Jeżeli jedzenie w danej restauracji zupełnie mi nie smakuje, po prostu nie polecam tego miejsca na blogu.
 9. Wszystkie zdjęcia staram się robić sam. Tym samym są moją własnością i nie mogą być wykorzystywane bez mojej pisemnej zgody. Jeżeli będę wykorzystywał zdjęcia innych, poinformuję Was o tym odpowiednią adnotacją.

*Pierwszych pięć punktów zaczerpnąłem z kodeksu stworzonego przez niemieckim blogerów podróżniczych. Wspieram tę inicjatywę i dlatego przestrzegam tych zasad na własnym blogu: reiseblogger-kodex

Jestem otwarty na każdą formę współpracy, która nie narusza dobrych zasad panujących w blogosferze. Nasza współpraca musi mieć transparentny charakter dla każdego czytelnika tego bloga. Z przyjemnością:

 • umieszczę recenzję produktu/usługi
 • umieszczę wpis sponsorowany
 • przeprowadzę konkurs z nagrodami
 • sprzedam licencję do użytkowania zdjęć
 • porozmawiam o innych propozycjach współpracy

Kontakt

Szczegółowe oferty proszę wysyłać na: hello(at)glodwwielkimmiescie.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Polub Głód w wielkim mieście


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/sfsi_widget.php on line 279
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

O blogu i blogerze

Jesteście albo niedługo będziecie w Berlinie – mieście, w którym wybór restauracji i barów robi wrażenie co najmniej takie, jak za komuny półki w Pewex-ie. Zwiedzacie, podziwiacie... Nagle czujecie, że głód zbliża się wielkimi krokami...

Jak w takiej sytuacji znaleźć fajną knajpę?
Możecie postawić tarota ale nie wróżę wam sukcesu. Możecie spytać kogoś na ulicy, ale szansa na to, że spotkacie Berlińczyka graniczy z cudem. W centrum są sami turyści.

Odpowiedzią na wasz problem jest mój blog. Od wielu lat odkrywam dla siebie bogactwo kulinarne Berlina. Na moim blogu znajdziecie informacje o restauracjach, knajpach i barach, w których jadłem i piłem. Każdy wpis to moja prywatna, subiektywna wskazówka, gdzie warto pójść, aby dobrze zjeść. Korzystajcie. Na zdrowie!


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 61